Co dziś w Twoim mieście?

ANEKS III. Do trzech razy sztuka – ceramika

Pracownia Ceramiki Wydział Rzeźby i Intermediów ASP Gdańsk oraz Wejherowskie Centrum Kultury Filharmonia Kaszubska zapraszają na otwarcie wystawy:

ANEKS III. Do trzech razy sztuka – ceramika.

Wystawa ANEKS III jest prezentacją ceramicznych unikatów wykreowanych przez młodych artystów rzeźbiarzy- absolwentów kierunku Rzeźba, Wydział Rzeźby i Intermediów ASP Gdańsk, w ramach aneksu do dyplomu z rzeźby.

Uczestnicy wystawy:

Blanka Kamińska
Wiktoria Szprecher
Maria Chodzińska
Kristina Zatloukalová
Adrian Kurzawa
Paula Chrzanowska
Marlena Kosztyła

Kuratorka wystawy:
prof. ASP dr hab. Katarzyna Jóźwiak-Moskal, Kierownik Pracowni Ceramiki, WRI ASP w Gdańsku

Koordynacja projektu: dr Alicja Buławka-Fankidejska (ASP Gdańsk), Joanna Bojke (WCK Wejherowo)

Grafika: Przemek Burda

/Materiał prasowy ogranizatora./

Lokalizacja