Mam ogromną przyjemność zaprosić na moją pierwszą wystawę malarską, która już w przyszłym miesiącu zostanie zrealizowana na warszawskiej starówce.
Ta seria powstała z potrzeby zrozumienia tego, co trudne. Jak malarstwo stało się dla artystów sposobem na przeżywanie spotykających ich trudności? Gdzie szukali samych siebie – w temacie obrazu? w stylu? a może w teksturze i kolorze? Czemu malarstwo?
Ta praca pomogła mi poznać siebie i odpowiedzieć sobie na pytanie, kim jestem?
Każdy obraz to fragment tej drogi.
Jeśli masz ochotę wejść w ten świat razem ze mną — zapraszam.
/Materiał prasowy ogranizatora./
