Šárka Quisová i Pavel Gregor oraz Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Opolski serdecznie zapraszają w piątek, 13 marca 2026 o godz. 17:00
na wenisaż wystawy.
Wystawa jest czynna dla zwiedzających od wtorku do piątku w godzinach 12.00 – 17.00
/Materiał prasowy ogranizatora./
