Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku zaprasza na wystawę, której autorkami są: Zuzanna Płotka, Amelia Pobłocka oraz Milena Słowik z Pracowni Grafiki, pod kierunkiem pani Beaty Synowiec.
Wernisaż odbędzie się w auli Zespół Szkół Mechaniczno – Informatycznych w Lęborku.
W tym samym czasie, na auli odbędzie się również koncert zespołów muzycznych z MDK w Lęborku, pod kierunkiem pana Sylwestra Kustusza.
Podczas wydarzenia będzie można wylicytować prezentowane grafiki. Kwota z licytacji przekazana zostanie na leczenie małej Laury:
https://www.siepomaga.pl/laura-cyra
/Materiał prasowy ogranizatora./
