Wystawa towarzysząca międzynarodowej konferencji graficznej „Wrocław 2026 Grafika w sztuce współczesnej. Między materialnością a niematerialnością”.
Zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się 15 stycznia o godz. 19:00.
Na wystawie prezentowane są grafiki stworzone przez kadrę akademicką polskich uczelni artystycznych, prowadzących dydaktykę w zakresie grafiki artystycznej. „Reprezentarium” stanowi unikatową przestrzeń spotkania różnorodnych wizji i postaw twórczych, a każda praca graficzna pełni rolę ambasadora macierzystej instytucji.
Kurator: Agata Gertchen
