Stara formuła — nowy rok — nowa przestrzeń.
Z Galerii w remoncie przenosimy się w gościnne progi Klubokawiarni OPO przy ul. Krakowskiej 32 w Opolu.
Z ciekawością nowego zapraszamy na styczniowy slam poetycki.
Zapraszamy wszystkich:
tych, którzy slamowali z nami w GSW i tych, których kusiło, ale było im nie po drodze;
tych, którzy są pewni swoich tekstów, i tych, którzy mają wątpliwości;
tych, którym słowa przychodzą natychmiast, i tych, którzy dojrzewają do nich długo;
tych, którzy chcą tylko głosować — i tych, którzy chcą stanąć na scenie.
Przynieście niedosłowność w słowach i ręce gotowe do głosowania. My będziemy czekać z czapką do losowania, kalkulatorem do liczenia głosów i ogromną ochotą na kolejne „slam jest!”.
Czym jest slam?
Pojedynek na autorskie teksty, w którym o zwycięstwie decyduje publiczność (razem ze slamerami).
Zasady w skrócie:
– tylko teksty autorskie
– 3 minuty na występ
– 3 rundy (możliwe dogrywki)
– głosowanie przez podniesienie ręki
– można czytać, mówić z pamięci, rapować, szeptać, krzyczeć
– bez rekwizytów, muzyki i kostiumów
Po slamie — tradycyjny open mic.
Tematy na ten wieczór:
gruby na bramkę
jeb jeb szur bach
popołudnie fauna w dresie
Prowadzenie: Justyna Oleksy i Marta Miś
Chcesz wystąpić? Zapisz się u Marty: mmis@galeriaopole.pl
