Zapraszamy do Galerii Pasaż na wystawę studentek Wydziału Malarstwa ASP Warszawa. Ekspozycja dostępna jest dla zwiedzających od 9 marca, a uroczysty finisaż odbędzie się 12 kwietnia o godz. 18.00.
/Na podstawie materiału prasowego ogranizatora./
Zapraszamy do Galerii Pasaż na wystawę studentek Wydziału Malarstwa ASP Warszawa. Ekspozycja dostępna jest dla zwiedzających od 9 marca, a uroczysty finisaż odbędzie się 12 kwietnia o godz. 18.00.
/Na podstawie materiału prasowego ogranizatora./